Katowice,   ul. Gliwicka 234   hala 5,   tel. 606 890 605

Auto-Serve warsztat Katowice w nowym biurze

Zmieniamy się! Aby Twoje wizyty u nas były przyjemniejsze i bezpieczniejsze, przygotowaliśmy nowe biuro! Od teraz oddając do naprawy, lub odbierając naprawiony już samochód, nie będziesz przechodził przez halę warsztatową. Prosto z podjazdu wejdziesz do czystego, ciepłego i bezpiecznego biura.

Dlaczego przenieśliśmy biuro w inne miejsce? Powodów jest wiele, oto najważniejsze z nich:

  1. Na hali warsztatowej pracujemy przy samochodach, które często stoją na podnośnikach. Nie chcemy byś przechodził pod podniesionymi samochodami. Nasze podnośniki są bezpieczne, ale nie chcemy kusić losu.
  2. Podczas pracy wykorzystujemy narzędzia, które mogą być niebezpieczne dla osób nie wyposażonych w sprzęt ochronny. Nie chcemy Cię narażać.
  3. Czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam samochody. Nie chcemy by osoby postronne miały dostęp do Twojego samochodu.
  4. Żyjemy w czasach epidemii. Jesteśmy mechanikami, nie lekarzami. Naprawiamy samochody, nie rozstrzygamy o zasadności wprowadzanych ograniczeń. Niemniej utrzymując dystans chcemy chronić Ciebie i siebie. Tak trzeba.
  5. Potrzebujemy więcej miejsca by przygotować nowe stanowisko. Chcesz wiedzieć jakie? Zaczekaj chwilę, wkrótce ogłosimy nad czym pracujemy!

Pamiętaj, warsztat samochodowy Auto-Serve mieści się w Katowicach przy ul. Gliwickiej 234 w hali 5. Dane kontaktowe i wskazówki dotyczące dojazdu znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *