Katowice,   ul. Gliwicka 234   hala 5,   tel. 606 890 605

Warsztat samochodowy Auto-Serve

ul. Gliwicka 234 hala nr 5
40-806 Katowice

tel. 606 890 605

e-mail: autoserve@onet.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

Dojazd do Auto-Serve

Dojechać do nas można na kilka sposobów, zależnie od tego, z której strony Katowic będziecie jechać. Dla łatwiejszej orientacji w terenie zamieszczamy mapę, a pod nią opis trzech możliwych sposobów dojazdu. Zawsze też możecie poprosić interaktywną mapę Google’a o wskazówki.

1.

Jadąc od centrum Katowic możecie skorzystać z DTŚ’ki lub ul. Gliwickiej. Jeśli wybierzecie DTŚ’kę, to zjedźcie z niej zjazdem prowadzącym do oś. Tysiąclecia, zjazdem na wysokości Stawu Maroko. Następnie musicie przejechać wiaduktem nad DTŚ’ką i na światłach skręcić w prawo, w ul. Gliwicką kierując się na Chorzów Batory. Po ok. 200 metrach po lewej stronie znajdziecie AUTO-SERVE!!

2.

By trafić do nas z Świętochłowic, Rudy Śląskiej czy Zabrza najlepiej wybrać DTŚ, z której zjechać musicie zaraz po tym jak po lewej stronie miniecie CH Auchan. Później na światłach w prawo w ul. Gliwicką i po ok. 200 metrach wypatrujcie nas po lewej stronie.

3.

Jadąc z oś. Witosa najprościej pojechać przez ul. Wiśniową, na końcu której trzeba skręcić w lewo w stronę Chorzowa Batorego. Po około 400 metrach po lewej stronie będziemy MY!!

3.

By dojechać do nas z oś. Tysiąclecia kierujcie się do ul. Jana Pawła II, która poprowadzi Was nad DTŚ. Następnie na światłach w prawo w ul. Gliwicką i po ok. 200 metrach znajdziecie nas po lewej stronie!

W razie problemów z dojazdem zawsze możecie zadzwonić (606 890 605) – pomożemy trafić!!